LCD TV Tamircisi 0216 390 80 80

LED TV LED Bar Değişimi Fiyatları?

LED TV LED Bar Tamiri Değişimi Nasıl Yapılır? Televizyon LED Değişimi Ne Kadar? LED TV LED Bar Değişim Ücreti Ne Kadar?

Televizyonda Ses Var Yörüntü Yok İse, Bunun başlıca Nedeni Televizyonların Arkasında Aydınlatmayı Sağlayan LED Barın Arızalanmasıdır. Peki Bunların Hangisi Arızalı Nasıl Anlarım Diyorsanız Burayı Dikkatle Okuyun. Çok Basit Anlayabilirsiniz. Televizyonu Çalışır Durumda İken Varsa Cep Telefonunuzun Işığını Açın Yada Farkı Bir Fener Yardımı İle Televizyondan Ses Gelirken Ekrana Işığı Yaklaştırın. Ekranda Işığı Tuttuğunuz Bölgelere Çok Dikkatli Bakın. Eğer Görüntüyü Görebiliyorsanız Büyük İtimalle Televizyonunuzun Ledleri Arızalıdır.

Ama Işığı Ekrana Tuttuğunuz Halde Belli Belirsiz Görüntüyü Göremiyorsanız Panel, Ekran Kartı Yada Anakart Arızalı Demektir.
Tüm Bu Kontrollerden Sonra Televizyonunuzdan Ses Gelip Gelmediğini De Kontrol Edin. TV Ses Var İse %80 TV LED Bar Arızası Var Demektir.
Not : Genelde %80 İhtimalle LED Bar Arızalıdır, %10 İhtiamalle Panel Arızalıdır, %10 İse Geriye Kalanlardan Birisi Arızalıdır.
Bu Arızalarda İse Tamir Fiyatı Ortalama Olarak Aynıdır Ama Tabi Marka Ve Modellere Göre Ufak Farklılıklar Vardır.

TV Ekran Kararması Neden Olur


LCD Televizyon Tamircisi 0216 390 80 80

LED TV LED Bar Değişim Fiyatı 250 ila 1500 Türk Lirası Arasındadır. TV Ledlerin Fiyatı, 100 ila 1000 TL Arasında Değişiyor
Arayın İstanbul'da TV Led Bar Değişimini Yerinde Yapıyoruz. Tüm Mahalle Ve Semtlere Servis İmkanı Ve Evinizde Onarım.
☎️ 0216 390 80 80

LED TV LED Bar Değişimi Fiyatı Tamir Ücreti Ve Nedeni, Çözümü Konusunda Yapmanız Gerekenleri Sizlere Aktaracağız. Görüntü Gidip Gelmesi Gibi, Televizyon Biraz Çalıştıktan Sonra Görüntü Gidip Ama Sesin Var Olması, TV Ekran Kararması Nasıl Düzelir? Tamiri Ve Nedeni Cozümü TV Ses Var Görüntü Yok Gelmiyor Sorunu, Ekran Şikayetleri Gibi Merak Ettiğiniz Tüm Sorularınıza Burada Cevap Bulacaksınız.

 • 1. LED BAR ARIZALIDIR (Arka Işık LED Sistemi)
 • 2. Panel Arızalıdır (komple gördüğünüz görüntü veren cam)
 • 3. Ekran Kartı Arızalıdır (piksellerin frekanslarını belirler)
 • 4. Anakart Arızalıdır (sistem kartı)
 • 5. İnverter Arızası (Aydınlatmayı çalıştıran devre)

 • Televizyon Ledleri Neden Bozulur?

  Türkiye’de kullanılan LED TV ve LCD TV’lerde görülen bir arıza türüdür. Tüm markalarda bu tip bir arızayla karşılaşabilirsiniz. Bu arıza genelde yeni çıkan modellerde görülmekte; olup bu tip arızaları bulunduğunuz yerdeki işinde uzman teknik servislerle çözmenizi tavsiye etmekteyiz. Bu konuda yeterli deneyimli teknik servis bulamazsanız; bize ulaşarak size en yakın teknik servisi önerebiliriz.
  Televizyon teknolojisinin gelişimiyle birlikte hem Kaliteli bir görüntü Hem de uygun fiyatlı bir üretim teknoloji sunan LED TV’lerdir. Satış miktarı da yüksek olan bu tip televizyonların en çok arıza tipi Ses var Görüntü yok yada ekran kararması olarak meydana gelmesidir. Bunun çeşitli sebepleri vardır.
  LED TV Ekran Kararması Sebepleri ve İlk Kontroller Kumandanız elinizde HD Bir film seyrediyorsanız aniden ekranınız gitti; Arızayı nasıl tespit edebilirsiniz. İlk önce televizyonunuzun önünde bulunan Powers ışığını kontrol edin. Işık yanıyorsa 2, olarak uydu cihazınızı kontrol edin. 3, olarak televizyonunuza takılı olan kabloları kontrol etmeniz gerekmektedir.

  Televizyonda Ses Var Görüntü Yok Arızasının Diğer Bir Nedeni İse, LCD Televizyonlarının Arkasında Bulunan Aydınlatmaların Bozulmasıdır. Arka Aydınlatmaların Bozulması, Cihazın Görüntü Vermesine Engel Olabilir. Ayrıca Aydınlatmaların Bozulması Söz Konusu Arızanın Yaşanma Sebeplerinin Başında Gelmektedir. İnverter Kartlarının Yanması Televizyonda Ses Var Görüntü Yok Arızasının Nedenlerindendir…

  Televizyon Teknik Servis Hizmeti Veriyoruz.. Örneğin 82 Ekran, 102 Ekran, 106 Ekran Yada 140 Ekran Televizyonların Ücretleri Birbirinden Farklıdır.
  LCD Yada LED Televizyon Açılırsa Televizyon Ses Varsa Ancak Görüntü Yoksa, Bunun Nedeni Hem Yaygın Hem De Beklenen LED Yanması Olabilir. Bu Durumda TV Ledlerin Değiştirilmesi Sorunu Çözecektir. Deneyimli Bir Teknisyen, TV Ledlerini Hızlı Ve Kolay Bir Şekilde Değiştirebilmelidir.Televizyon LED Bar Arızası, LED Barlara Güç Sağlayan Güç Kartlarının Arızasından Kaynaklanıyor Olabilir. Nadir Durumlarda, Hem Power Board ( Besleme Kartı ) Hem De Aydınlatma Bileşenleri Arızalanır.LCD TV İnveter Onarımı Veya LED TV LED Değişimi

  LG Televizyonda Ses Var Görüntü Yok Samsung Televizyonda Ses Var Görüntü Yok Vestel Televizyonda Ses Var Görüntü Yok Arçelik Televizyonda Ses Var Görüntü Yok Philips Televizyonda Ses Var Görüntü Yok Altus Televizyonda Ses Var Görüntü Yok Beko Televizyonda Ses Var Görüntü Yok Grundig Televizyonda Ses Var Görüntü Yok Sunny Televizyonda Ses Var Görüntü Yok Seg Televizyonda Ses Var Görüntü Yok Axen Televizyonda Ses Var Görüntü Yok Finlux Televizyonda Ses Var Görüntü Yok Toshiba Televizyonda Ses Var Görüntü Yok

  İstanbul LCD, LED, TV Tamircisi

  İstanbul Hızlı TV Teknik Servis İmkanı İle Evden Alıp LCD TV LED TV, Plazma TV Gibi Televizyonlarınızı Tekrar Eve Teslim Ediyoruz Aynı Gün Teslim Hızlı Ve Garantili Televizyon LED Bar Değişimi.

  Televizyonlardaki Ses Var Görüntü Yok Arızası?

  LCD Televizyon Tamircisi 0216 390 80 80
  Firmamız Tarafından Yapılan LED Değişimi Garantilidir Televizyon LED Bar Değişimi Aynı Gün Adresten Alınır Aynı Gün Adrese Teslim Edilir.

  Bir Çok Marka LCD VE LED Ekranlı Televizyonlar Da Yaşanan TV Ses Var Görüntü Yok Arızası, Rutin Olarak Meydana Gelmektedir. Yani Televizyon Dünyasında En Yaygın Yaşanan Arızalardan Biridir. Televizyondan Ses Gelmesine Rağmen Görüntünün Olmaması, Ekranın Kapkaranlık Bir Şekilde Durması Sorununa Neden Olan Durumlardır. Genel Olarak Bazı Markalarda Sıklıkla Karşılaşılan Ses Var Görüntü Yok Arızası, Birçok Nedenden Veya Hatadan Ötürü Kaynaklanabilmektedir.

  ! Uyarı Sitede İsmi Geçen Ve Gösterilen Logolar İlgili Firmaların Tescilli Logoları dır. Firmamız Özel Televizyon Tamir Servisi Olarak Hizmet Vermektedir.Markalar İle İlgimiz Yoktur.